Handlowiec - przedstawiciel handlowy - obsługa klienta

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 400
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 25 dni temu

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

                                 Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki - osiedle Kiełpino Górne przy                                     Obwodnicy

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Obsługa Klientów, kontakt mailowy, telefoniczny oraz face 2 face
  • Spotkania z klientami na miejscu i w terenie
  • Przyjmowanie zleceń od klientów i planowanie dnia pracowników wyjazdowych
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Pomoc przy realizacji działań marketingowych
  • Wystawianie i wprowadzanie faktur
NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:
  • Wykształcenie średnie
  • Pozytywne nastawienie, chęć do pracy, żywotność i pomysłowość
  • Umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy
  • Oczekujemy samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
  • Nastawienia na realizację celów sprzedażowych
  • Mile widziane: (niekonieczne):
  • Znajomość oprogramowania handlowego Insert np. Subiekt, Gestor, Rachmistrz lub podobnego.
  • Doświadczenie w sprzedaży, księgowości, branży informatycznej czy obsłudze biura
  • Umiejętność obsługi programów graficznych, kreatorów www itp
OFERUJEMY:
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności + prowizja od wyników
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Aplikację zawierającą CV ze zdjęciem w formacie PDF, oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych prosimy przesyłać na adres : [ukryte]

Dodatkowe informacje:
- Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
- Prosimy o kontakt mailowy, nie prowadzimy rekrutacji telefonicznej.
- Nasza biuro w Gdańsku znajduje się na obrzeżach miasta w dzielnicy Kokoszki na osiedlu Kiełpino Górne przy Alei Armii Krajowej na wysokości Obwodnicy, około 10 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska, 15 minut od centrum Gdyni, 15 minut od centrum Pruszcza Gdańskiego.

Informacje o firmie:
edikson.com zajmuje się sprzedażą, wdrożeniami i serwisem systemów sprzedaży opartych na terminalach POS, kasach fiskalnych, terminalach płatniczych i oprogramowaniu. Naszymi klientami są głownie małe i średnie firmy z województwa Pomorskiego.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63862888
  • Data wyróżnienia: 6 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 29 października 2020
  • Aktualizacja: 6 listopada 2020
  • Wyświetleń: 4 233
  • Wyświetleń na liście: 42 114