Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Biuro Rachunkowe MAAT z siedzibą w Gdyni przy ul. Starodworcowej 1D/2 poszukuje osoby na stanowisko Pomoc księgowa

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (ewentualnie w trakcie studiów) z zakresu rachunkowości i podatków
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność i terminowość przy realizacji zadań.
Zakres obowiązków:
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu
  • archiwizacja dokumentów księgowych
  • prace administracyjno-biurowe.
Oferujemy:
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
  • ciekawa, pełna wyzwań praca dającą motywację i ciągły rozwój,
  • przyjazna atmosfera,
  • wzrost wynagrodzenia wraz z umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • szkolenia online w godzinach pracy.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

[ukryte]

Aktualizacja: 21.02.2023