Pomoc księgowej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość,
Wsparcie administracyjne,
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 16 dni temu

Kancelaria Prawna Solace sp. z o.o. to kancelaria specjalizująca się w obsłudze spraw odszkodowawczych po stronie podmiotów i osób poszkodowanych. Prowadzimy wszystkie rodzaje spraw. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie naszych najstarszych pracowników i współpracowników (adwokatów i radców prawnych) oraz tysiące zakończonych spraw (także sądowych) czyni z nas prawdziwych specjalistów od odszkodowań.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pomoc Księgowej

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Obowiązki:

  • wystawianie faktur
  • fiskalizacja sprzedaży
  • opisywanie faktur kosztowych
  • uzupełnianie systemu biurowego
  • kontakt z klientami
  • sporządzanie deklaracji PCC
  • sporządzanie i przekazywanie deklaracji do GUS
  • pomoc przy sporządzaniu dokumentacji pracowniczej
Wymagania:
  • znajomość zasad oskładkowania umów zleceń
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe: rachunkowość lub finanse
  • minimum roczne doświadczenie w księgowości, w firmie prowadzącej pełną księgowość lub w biurze rachunkowym – mile widziane
  • podstawowa wiedza z zakresu podatków VAT oraz CIT
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywności, sumienność, odpowiedzialność i umiejętności pracy w zespole
Co oferujemy:
  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy oraz możliwość zwiększenia dochodów poprzez wykonywanie dodatkowych zadań,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze
  • kartę Multisport
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres j...@solac... Wyświetl e-mail

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63095658
  • Data wyróżnienia: 10 stycznia 2020
  • Data wprowadzenia: 10 grudnia 2019
  • Aktualizacja: 3 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 1 408
  • Wyświetleń na liście: 13 598