Pomoc kuchenna

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku pomoc kuchenna. Do Twoich obowiązków należeć będzie nakładanie i wydawanie dań, przygotowywanie dodatków do dań, zmywanie naczyń oraz utrzymywanie stanowiska pracy w czystości. Przed rozpoczęciem pracy musisz mieć aktualne badania sanepidowskie. Szukamy osób, które swobodnie czują się w kuchni, lecz wcześniejsze doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane - bardziej zależy nam na energii i zapale do pracy. Musisz charakteryzować się wysoką higieną osobistą oraz przykładać wagę do utrzymywania w okół siebie porządku.
Praca odbywa się w godzinach wieczornych i nocnych.

Wymagania:
  • aktualne badania sanepidowskie,
  • skrupulatność i obowiązkowość,
  • czystość i higiena osobista.
Obowiązki:
  • Przygotowywanie dodatków do posiłków,
  • Nakładanie i wydawanie posiłków,
  • Utrzymanie stanowiska pracy w czystości,
  • Zmywanie naczyń,
  • Praca w godzinach nocnych.
Oferujemy:
  • Przyjazna atmosfera pracy,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia umiejętności,
  • Elastyczne godziny pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 60258017
  • Data wyróżnienia: 6 kwietnia 2019
  • Data wprowadzenia: 15 kwietnia 2017
  • Aktualizacja: 14 marca 2019
  • Wyświetleń: 4 537
  • Wyświetleń na liście: 364 226