Pomoc Kuchenna

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 25 dni temu

Do restauracji na gdańskiej Starówce, poszukujemy POMOCY KUCHENNEJ, praca głównie "na zmywaku", nie wymagamy doświadczenia.

Wymagania:

Poszukujemy osób które są dyspozycyjne oraz sprawne fizycznie.

Obowiązki:

Zmywanie naczyń, pomoc w pracy kuchni, przygotowywanie miejsca pracy, utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

Stawka godzinowa od 13 zł , cały etat.

Reszty dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej :)

  CV ze zdjęciem prosimy wysyłać mailem na k...@timeo... Wyświetl e-mail . Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie 58 380 31 11.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62489059
  • Data wyróżnienia: 21 października 2019
  • Data wprowadzenia: 28 kwietnia 2019
  • Aktualizacja: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 1 169
  • Wyświetleń na liście: 56 269