Pomoc kuchenna

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
2 800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 10 dni temu

Olivia Star Top sp zoo to firma tworząca nowoczesny koncept gastronomiczno-konferencyjny zlokalizowany na 32, 33 i 34 piętrze Olivia Star na terenie Olivia Business Centre w Gdańsku.
Jeśli chcesz w swej pracy sięgać najwyżej - dołącz do naszego nowo tworzonego zespołu !!!

Twoje zadania:
  • wsparcie pracy kuchni na 32 piętrze
Wymagania:
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • mile widziana aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, nowo tworzonej i dynamicznej organizacji
  • elastyczny grafik
  • zdobycie doświadczenia w prestiżowym projekcie/ usłudze
  • wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce pracy
  • prywatną opiekę medyczną

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 14 dni temu
r...@olivi... Wyświetl e-mail
Olivia Star Top sp zoo
Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472C
Ważne jeszcze 20 dni (do 29.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Olivia Star Top sp zoo to firma tworząca nowoczesny koncept gastronomiczno-konferencyjny zlokalizowany na 32, 33 i 34 piętrze Olivia Star na terenie Olivia Business Centre w Gdańsku. Zapraszamy do współpracy wszystkie te osoby,...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Al. Grunwaldzka 472C
NIP
5842783933
oliviastar.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63069095
  • Data wyróżnienia: 29 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 29 listopada 2019
  • Wyświetleń: 898
  • Wyświetleń na liście: 29 669
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku