Pomoc kuchenna

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Asystent
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 17 dni temu

Zatrudnię od zaraz osobę do pracy w sezonowym lokalu gastronomicznym w Gdańsku (Sobieszewo).
Mile widziana osoba z doświadczeniem w gastronomi jaki i z książeczką sanepidowska, w innym wypadku możemy wyrobić.

Zakres obowiązków:
- proste prace kuchenne,
- przygotowanie ogródka,
- przygotowanie stanowiska pracy w kuchni,
nic skomplikowanego, wszystko do przyuczenia.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osoby innej narodowości jeśli mówi komunikatywnie w języku polskim :).

Mozliwosc tez współpracy dodatkowej w określone dni, godziny, dopasowanej do grafiku osoby chcącej dorobić.

Sprawa pilna, kontakt telefoniczny.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63584327
  • Data wyróżnienia: 29 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 20 lipca 2020
  • Wyświetleń: 365
  • Wyświetleń na liście: 6 357