Pomoc kuchenna, pomocnik w kuchni - od zaraz

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

W sezonie 2022 REWITA Sp. z o.o. w Sopocie poszukuje osób do pracy na stanowisku:

POMOC KUCHENNA

Obowiązki
- Utrzymywanie czystości na terenie kuchni
- Pomoc kucharzom w przygotowywaniu dań
- Przestrzeganie zasad higieny

Oczekiwania stawiane kandydatom:
- Staranność w zachowaniu czystości i higieny pracy
- Dobre zdrowie i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
-Dokładność i sumienność
- Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
- Aktualna książeczka zdrowia (badania sanitarne)

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
- Terminową wypłatę wynagrodzeń
- Dobrą atmosferę w pracy i przyjazny zespół

Wszelkie pytania odnośnie wymagań prosimy kierować pod wskazany poniżej nr telefonu.
Informacje o firmie
AMW REWITA Sp. z o.o. (dawniej Domy Wczasowe WAM Sp. z o.o.) została utworzona w 2011 roku przez Wojskową Agencję Mieszkaniową (obecnie Agencję Mienia Wojskowego). Przedmiotem działalności spółki jest zarządzanie ośrodkami wypoczynkowymi zlokalizowanymi w najpiękniejszych zakątkach Polski.
REWITA znana jest z gościnności, atmosfery sprzyjającej relaksowi i rewitalizacji, doskonałej kuchni oraz unikalnej lokalizacji ośrodków. Naszych gości zawsze witamy ze szczerym uśmiechem, ugaszczamy tym co najlepsze w naszej ofercie, zapewniamy wypoczynek na miarę potrzeb i… zachęcamy do powrotu z dziećmi, rodzicami, przyjaciółmi…

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64897153
  • Data wprowadzenia: 29.06.2022