Pomoc kuchenna / zmywak

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 12 dni temu

Czy wiedziałeś, że Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli? Mamy hotele w Gdańsku, Elblągu, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Chorzowie, Lublinie i Sopocie a planujemy kolejne otwarcia m.in. w Warszawie.
Czy wiedziałeś, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny?
Czy wiedziałeś, że w hotelach mamy ponad 200 zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość serwowanych usług?
Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty i chętną do relokacji, dołącz do nas! Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Pomoc kuchenna / zmywak
(miejsce pracy:Gdańsk Wrzeszcz)

Oczekiwania wobec kandydatów:
· Umiejętność pracy w zespole
· Dyspozycyjność 
· Gotowość do pracy w systemie zmianowym
· Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
Najważniejsze obowiązki:
· Utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się polskiej sieci hoteli
  • stabilne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres e-mail: p...@focus... Wyświetl e-mail

INFORMACJA:
Administratorem Danych Osobowych jest FOCUS HOTELS S. A z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 40 (dalej ,,FOCUS HOTELS ”). Jednocześnie informujemy, iż Administrator Danych Wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (,,IOD’’),  Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a , Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 20 godzin temu
Aktualizacja: 9 dni temu
Aktualizacja: 9 dni temu
Ogłoszenie premium
avatar

Focus Hotel

586704... Wyświetl numer
p...@focus... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Nad Stawem 5 
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Nad Stawem 5
NIP
967-13-47-422
focushotels.pl
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 4 dni (do 27.06.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64320335
  • Data wyróżnienia: 11 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 11 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 506
  • Wyświetleń na liście: 9 502
Zadzwoń E-mail