Pomoc nauczyciela (od 16 sierpnia)

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Akademia” zatrudni pomoc nauczyciela do kameralnego, jednooddziałowego przedszkola zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. J. Malczewskiego 139.

Wymagania:
  • łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
  • wysoka kultura osobista oraz pogodne i ciepłe usposobienie
  • umiejętność pracy w małym zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra organizacja czasu pracy
Obowiązki:
  • pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć dydaktycznych
  • przygotowywanie jadalni do posiłków (dostarczanych przez firmę cateringową)
  • sprzątanie po posiłkach
  • opieka nad dziećmi, pomoc w codziennych sytuacjach
  • współpraca ze wszystkimi pracownikami przedszkola
  • dbanie na bieżąco o ład i porządek sal dydaktycznych (codziennie sprząta zewnętrzna firma sprzątająca)

Zapewniamy:
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • comiesięczne stałe wynagrodzenie bez względu na panującą sytuację epidemiczną
  • dogodne warunki pracy
  • jasne, przestrzenne sale z nowym wyposażeniem
  • prace w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • miłą atmosferę w pracy

Proszę o przesłanie CV na adres: [ukryte]
Informujemy, że kontaktować się będziemy wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o umieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Informacje o firmie

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64391727
  • Data wyróżnienia: 23 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2021
  • Aktualizacja: 23 lipca 2021
  • Wyświetleń: 425
  • Wyświetleń na liście: 2 855