Pomocnik drukarza

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

TDC to firma z ponad 25 letnią tradycją działania w branży ochrony przeciwpożarowej.
Poszukujemy pracowników do działu produkcji na stanowisko pomocnika drukarza.
Wymagania:
Poszukujemy mężczyzn do 50 roku życia, wymagana: punktualność, rzetelność, sumienność, dyscyplina, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe wyzwania, precyzja w wykonywanej pracy, umiejętność współpracy z innymi ludźmi.
MILE WIDZIANE:
doświadczenie w zakresie pracy na podobnym stanowisku, znajomość zagadnień związanych z drukiem, sitodrukiem, składem do druku, przygotowaniem do druku, obsługa pakietu graficznego Corel.

UWAGA! FIRMA ZAPEWNI PEŁNE WDROŻENIE PRACOWNIKA NA STANOWISKO: KAŻDY KANDYDAT SPEŁNIAJĄCY POWYŻSZE KRYTERIA I WYKAZUJĄCY WOLĘ PRACY Z NAMI I SUMIENNOŚĆ Z PEWNOŚCIĄ PODOŁA WYZWANIU.

Obowiązki:
Oferujemy pracę w dziale produkcji w charakterze pomocnika sito-drukarza. Ponadto w zakres obowiązków wchodzą: przygotowanie produkcji, praca przy procesach pobocznych produkcji, asysta przy druku, inne obowiązki na dziale produkcji - szczegóły do omówienia w późniejszym stadium rekrutacji.
Oferujemy:
Stabilne miejsce pracy, w zgranym i zżytym zespole. Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem co gwarantuje stabilną sytuację na rynku, oraz stałość zatrudnienia. Oferujemy również przyuczenie do zawodu, pełne wdrożenie na stanowisko pracy, pełne przeszkolenie. Oferujemy godne i stabilne warunki finansowe, perspektywy rozwoju wiążąc się z naszą firmą.
Prosimy koniecznie o załączanie CV. Będą brane pod uwagę wyłącznie zgłoszenia z załączonym CV.
Na podstawie przesłanych zgłoszeń - firma TDC po ich przeanalizowaniu będzie kontaktować się w celu umówienia dalszego spotkania rekrutacyjnego.

Administratorem danych jest TDC- TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SP.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych ( CV ) klauzuli o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TDC- TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SP.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w procesie rekrutacji " 
a także jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby dalszej rekrutacji prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych także klauzuli o treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TDC- TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SP.J. o z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166 w Chwaszczynie  w przyszłych procesach rekrutacyjnych"

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64682177
  • Data wyróżnienia: 23.05.2022
  • Data wprowadzenia: 26.01.2022
  • Aktualizacja: 23.05.2022