Ogłoszenie nieaktualne

Pomocnik elektryka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3600 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Instalacje,
Telekomunikacja,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w budowie i konserwacji sieci niskoprądowych
- Prawo jazdy kat. B ( warunek konieczny )
- Obsługa elektronarzędzi
- Zdolności manualne

Obowiązki:
- montaż instalacji niskoprądowych
- konserwacja i serwis instalacji

Oferujemy:
- pracę na cały etat
- stałe wynagrodzenie + premie uznaniowe
Informacje o firmie

Firma mBit Internet Technology powstała w roku 2004 w Gdańsku, jednak nasze doświadczenia w zakresie dostępu do Internetu i usług związanych z tą usługą sięgają 2001 roku, kiedy to powstała pierwsza sieć komputerowa w Gdańsku Wrzeszczu. Od tego czasu przeszliśmy wiele zmian i ciągle rozwijamy się dostosowując się do potrzeb naszych klientów. A nasza sieć cały czas się rozrasta.  Jesteśmy Dostawcą Usług Internetowych (ISP), w 100% firmą polską. Od początku swojej działalności nasza oferta kierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Aplikacje można wysyłać na adres mail: praca@mbit.pl w tytule wpisując numer referencyjny aplikacja na stanowisko . Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aktualizacja: 16.06.2023