Ogłoszenie nieaktualne

Pomocnik kamieniarza

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna

Firma rodzinna o ponad 30 letnim doświadczeniu
Usługi świadczone przez naszą firmę cechują się bardzo wysoką jakością wykonania. Naszym głównym atutem jest wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz najnowsze maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Szukamy pracowników na stanowisko:
pomocnik kamieniarza , mile widziane prawo jazdy kat.b
obowiązki
-punktualność
-skrupulatności w wykonywaniu zadań,
-braku nałogów

Oferujemy:
-umowę o pracę na czas nieokreślony,
-pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się branży w Polsce,
-odzież roboczą,
-możliwości rozwoju oraz samorealizacji w prężnie działającej firmie,
-dodatkowy pakiet ubezpieczeń Luxmed,
-wynagrodzenie na podstawie stawki godzinowej.

Aktualizacja: 10.08.2023