Ogłoszenie nieaktualne

Pomocnik konserwatora

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Centrum U7 Śródmieście poszukuje osoby chcącej podjąć pracę na stanowisku pomocnika konserwatora.

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę,
  • Wysokie zniżki na bowling oraz bilard w Centrum U7
  • Pełne przeszkolenie
  • Praca na pół etatu
Czego oczekujemy?
  • Dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności i uczciwości
  • Punktualności,
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie głównego konserwatora w drobnych pracach naprawczych (malowanie, wymiana żarówek itp.)
  • Czyszczenie oraz sprzątanie maszyn bowlignowych,
  • Sprzątanie na zewnątrz obiektu ( zamiatanie, odśnieżanie)
  • Codziennie mycie i oliwienie torów bowlingowych,
Zainteresowany/-a?
  • CV ze zdjęciem wyślij na adres mailowy:  [ukryte]
  • Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie
*Nie zapomnij o załączeniu do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum U7 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Aktualizacja: 28.06.2023