Pomocnik lakiernika samochodowego

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 miesięcy temu

Firma INTERVAPO Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer PEUGEOT w Gdańsku , poszukuje kandydata na stanowisko POMOCNIK LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO:

Główne zadania:
  • Wykonanie prac przygotowawczych do lakierowania pojazdów
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż
Wymagania:
  • Znajomość procesu przygotowania pojazdu do lakierowania
  • Dokładność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Dostęp do najnowszego wyposażenia, narzędzi i najnowszych technologii napraw,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • Przyjazne środowisko pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62188796
  • Data wyróżnienia: 11 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 442
  • Wyświetleń na liście: 21 565