Praca: Zatrudnię
Nieruchomości
Motoryzacja
Praca
Dla domu
Elektronika
Nauka
Dla dzieci
Usługi
Zwierzęta
Ślub
Społeczność
Różne
Towarzyskie
Zapisz

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Do naszego warsztatu przy salonie w Gdyni szukamy osoby, która chciałaby rozwijać się i uczyć na Mechanika, pomagając w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz bieżących przeglądach samochodów. 

Szukamy osób z wykształceniem i/lub doświadczeniem związanym z obsługą samochodów, dobrze znających mechanikę i elektronikę samochodową.  Niezbędne jest posiadanie czynnego prawa jazdy.  

Stawiamy na pracę zespołową, więc wybierzemy osobę, która komunikuje się w sposób otwarty i przywiązuję wagę do dobrych relacji w zespole. 

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, przyślij CV na adres p...@honda... Wyświetl e-mail , pamiętając, aby w tytule wpisać nazwę stanowiska.
 
Informacje o firmie

Honda Gdynia - jest otwartym w październiku 2014 roku, autoryzowanym dealerem samochodów marki Honda, usytuowanym przy głównej arterii komunikacyjnej Gdynia - Sopot przy Al. Zwycięstwa 162.

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
Adres
Gdynia Redłowo
Al. Zwycięstwa 162 
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61873502
  • Data wyróżnienia: 19 września 2018
  • Data wprowadzenia: 14 września 2018
  • Wyświetleń: 587
  • Wyświetleń na liście: 26 835
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora