Aktualizacja: 1 dzień temu

Do naszego warsztatu przy salonie w Gdyni szukamy osoby, która chciałaby rozwijać się i uczyć na Mechanika, pomagając w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz bieżących przeglądach samochodów. 

Szukamy osób z wykształceniem i/lub doświadczeniem związanym z obsługą samochodów, dobrze znających mechanikę i elektronikę samochodową.  Niezbędne jest posiadanie czynnego prawa jazdy.  

Stawiamy na pracę zespołową, więc wybierzemy osobę, która komunikuje się w sposób otwarty i przywiązuję wagę do dobrych relacji w zespole. 

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, przyślij CV na adres p...@honda... Wyświetl e-mail , pamiętając, aby w tytule wpisać nazwę stanowiska.
 
Informacje o firmie

Honda Gdynia - jest otwartym w październiku 2014 roku, autoryzowanym dealerem samochodów marki Honda, usytuowanym przy głównej arterii komunikacyjnej Gdynia - Sopot przy Al. Zwycięstwa 162.

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Doradca ds Serwisu / Części

Aktualizacja: 6 dni temu
Naprawa / Serwis / Usługi / Specjalista
Do naszego salonu w Gdyni szukamy fachowca, który sprawnie i życzliwie będzie obsługiwać naszych klientów chcących skorzystać z warsztatu. Szukamy osób zarówno z doświadczeniem w pracy o podobnym charakterze, jak i takich, którzy chcą się uczyć tego...

Firma

Honda Gdynia

Lokalizacja

Gdynia Redłowo

Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdynia Redłowo
Al. Zwycięstwa 162 
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 14 dni (do 04.10.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
Honda Gdynia
Miasto
Gdynia
Ulica i nr
Al. Zwycięstwa 162
E-mail
p...@honda... Wyświetl e-mail
Telefon
58... Wyświetl numer
NIP
586-10-40-771

Profil pracodawcy

Honda Gdynia - HLC Sp. z o.o. jest otwartym w październiku 2014 roku, autoryzowanym dealerem samochodów marki Honda, usytuowanym przy głównej arterii komunikacyjnej Gdynia - Sopot przy Al. Zwycięstwa 162.  ...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 61873502
  • Data wyróżnienia: 19 września 2018
  • Data wprowadzenia: 14 września 2018
  • Wyświetleń: 276
  • Wyświetleń na liście: 20 848
zgłoś do moderatora
zgłoś do moderatora