Pomocnik Montera - Pracownik Budowlany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
  • montaż konstrukcji na budowie
  • prace wspierające montaż
Charakter tej pracy: praca fizyczna na budowie.

Nasze wymagania:
Ponieważ szukamy osoby na podstawowe stanowisko, nie stawiamy Tobie wygórowanych wymagań, wystarczy, że masz:
  • Krótkie doświadczenie zawodowe lub jego brak.
  • Mile widziane, jeśli prywatnie doświadczyłeś pracy fizycznej lub: pracy na budowie lub obsługiwałeś elektronarzędzia, jak piły, wiertarki, nitownice.
  • Czynne prawo jazdy kat. B (stanowi Twój dodatkowy atut).
  • Akceptację pracy na świeżym powietrzu, w zmiennych warunkach pogodowych.
  • Dobry stan zdrowia i brak lęku wysokości.
  • Kulturę osobistą, jesteś systematyczny i chętny do nauki, wykazujesz się pro-aktywną postawą.
Mile widziane:
  • Zdolności analityczne, konstruktorskie lub matematyczne, a także wszelkie doświadczenia w pracy z metalem (blachy, profile, itd.) i inne wymagające wiercenia, krojenia, montażu, itd.
  • Doświadczenia ślusarskie, stolarskie, monterskie.
To oferujemy:
  • Pracę dla osób bez doświadczenia lub z krótkim doświadczeniem zawodowym.
  • WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY, TWOJE ZADANIE TO CHCIEĆ :)
  • Możesz spodziewać się w pracy: pełnego wyposażenia stanowiska pracy, dostępności narzędzi - auta służbowego, sprawnych elektronarzędzi, przygotowanych materiałów, dostarczonego sposobu montażu, wsparcia osoby doświadczonej.
  • Pracę na obiektach w Trójmieście i okolicach.
  • Umowę wraz z ubezpieczeniem w ZUS,
  • Wspólny dojazd autem służbowym,
  • Przewidywalność godzin pracy,
  • Stałą pracę, dobrą atmosferę,
  • Pracę od pn-pt 7-16 i w sb 7- 13/14 (grafik pracodawcy),
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji 3-3,5tys.
Prosimy o krótkie odpowiedzi na pytania:
(a) Co spowodowało, że zainteresowało Cię to stanowisko i nasza firma?
(b) Czy możesz pracować na wysokości powyżej 3m?
(c) Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?
(d) Czy umiesz obsługiwać elektronarzędzia?
(e) Jakiej stawki oczekujesz?
(f) Od kiedy możesz zacząć?
Osoby zainteresowane pracą, przesyłają swoje CV (życiorys) i odpowiedzi, najlepiej wraz z odpowiedziami na w/w pytania na adres [ukryte]