Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 864
Wynagrodzenie brutto (do)
3 864
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria,
Przemysł stoczniowy / Offshore
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Firma Navy- San Sp.zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
                                                POMOCNIK
Osoba na stanowisku Pomocnik odpowiedzialna jest za fizyczne wykonywanie prac pomocniczych dla monterów rurociągów, ślusarzy i spawaczy stoczniowych na budowanych lub remontowanych jednostkach morskich w stoczni zgodnie z wytycznymi przełożonego.

Wymagania:
  • Inicjatywa i chęć do zdobycia doświadczenia i kwalifikacji w zawodach stoczniowych
  • Gotowość do pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • Uczciwość, rzetelność
Wymagania dodatkowe:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (technikum, szkoła zawodowa, politechnika)
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się językiem angielskim
Obowiązki:
  • Wykonywanie prac pomocniczych zgodnie z poleceniami przełożonego
  • Natychmiastowe zgłaszanie napotkanych problemów
  • Dbałość o indywidualne bezpieczeństwo na miejscu pracy – przestrzeganie przepisów BHP
  • Dbałość o stan powierzonego materiału oraz narzędzi i otoczenia
  • Dbałość o jak najwyższą jakość wykonywanej pracy i porządek na miejscu pracy
  • Dbałość o wizerunek firmy poprzez przestrzeganie Regulaminu Pracy i Polityki Jakości firmy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowa zlecenie
  • Stawkę 23 zł brutto
  • Nowoczesne, pełne wyposażenie narzędziowe oraz dostęp do najświeższych technologii w branży
  • Możliwości rozwoju (szkolenia wewnętrzne, specjalizacja) i pozyskania doświadczenia w branży stoczniowej
  • Szkolenia zewnętrzne na koszt firmy, możliwość uzyskania uprawnień itp.
  • Pracę w profesjonalnym zespole ceniącym lojalność i długookresową współpracę
  • Atmosferę koleżeństwa i wzajemnego szacunku oraz bezpiecznej pracy
Opis dodatkowy i dalsze kroki

Jeżeli chcesz aplikować na powyższe stanowisko prześlij CV opisane zgodnie ze wzorem „nazwisko_imię_CV.pdf” w formacie PDF, na adres p...@navy-... Wyświetl e-mail . Tytuł wiadomości: nazwa stanowiska na jakie aplikujesz.

Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby. Prosimy o zwrócenie uwagi na prawidłowy opis aplikacji, aby nie zostać pominiętym/odrzuconym w fazie wyboru kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne.
Informacje o firmie
Firma Navy-San Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Hutniczej 34, 81-061 Gdynia, jest obecnie liderem na rynku stoczniowym w branży wyposażenia jednostek morskich w systemy okrętowe. Aktualnie firma znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju oraz ciągłego umacniania swojej pozycji rynkowej.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62784830
  • Data wyróżnienia: 20 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 12 września 2019
  • Wyświetleń: 1 729
  • Wyświetleń na liście: 21 024