Pomocnik Serwisanta Klimatyzacji

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / serwis / usługi
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 16 dni temu | Nr ref: CNT/119

                                              Pomocnik Serwisanta klimatyzacji

Centrum Napraw Technicznych to firma działająca w obszarze HVAC.

Nasz  dział serwisowy jak i montażowy ciągle się rozwijając  poszukuje pracowników na stanowisko pomocnik serwisanta systemów klimatyzacji i wentylacji. Zapraszamy osoby, które nie koniecznie posiadają doświadczenie w branży chłodniczej. Wraz z doświadczonym serwisantem nauczysz się wszystkiego w praktyce podczas pracy. Jeśli posiadasz zdolności manualne, jesteś tzw. "złotą rączką", jesteś zainteresowany technicznymi zagadnieniami to ogłoszenie jest dla Ciebie.
Naszymi  klientami są  banki , hotele , obiekty przemysłowe . obsługujemy od wielu lat systemy klimatyzacji w transporcie szynowym tj. Tramwaje Gdańskie, SKM , Przewozy Regionalne itp.

Opis stanowiska:
  • serwisowanie/montaż urządzeń klimatyzacyjnych
  • diagnostyka
  • usuwanie usterek
Wymagania:
  • mile widziany będzie kontakt z jakąkolwiek branżą techniczną
  • prawo jazdy
Oferujemy:
  • stałą pracę od zaraz
  • umowę o pracę lub inny rodzaj zatrudnienia dopasowany do twoich potrzeb
  • wynagrodzenie miesięczne zależne od umiejętności
  • premię uznaniową
  • dodatkowo płatne nadgodziny
  • auto służbowe z wyposażeniem
  • szkolenia i kursy
  • odzież do pracy
  • zaplecze socjalne
  • możliwość przystąpienia do grupowych ubezpieczeń

CV  prosimy, przesyłać na [ukryte]
W tytule maila prosimy o wpisanie "Pomocnik Serwisanta"
a plik CV oznaczyć "pomocnik imię nazwisko"

Miejsce pracy

Trójmiasto
Praca na cały etat
Czas trwania zatrudnienia
Na czas nieokreślony
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 o
ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (RODO).

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63762406
  • Data wyróżnienia: 5 października 2020
  • Data wprowadzenia: 22 września 2020
  • Aktualizacja: 22 września 2020
  • Wyświetleń: 459
  • Wyświetleń na liście: 4 227