Pomocnik Serwisanta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 22 dni temu

Stanowisko: Pomocnik Serwisanta
Szukamy osób dokładnych, rzetelnych, terminowych i punktualnych.  Dlatego jeżeli chcesz dołączyć do najlepszych specjalistów. Zaplikuj swoje CV do naszej firmy by nasze usługi wraz z Twoją pomocą wyznaczały nowe standardy jakości, na rynku Odnawialnych Źródeł Energii!

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej;
  • wsparcie techniczne ekip monterskich oraz innych działów technicznych;
  • serwisy instalacji fotowoltaicznych (panele, falowniki);
  • konsultacje techniczne z Klientami;
  • audyty;
Twój profil:
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny);
  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym (lub pokrewne);
  • posiadasz doświadczenie w branży energetycznej;
  • nie masz przeciwwskazań do pracy na wysokości;
  • posiadasz uprawnienia elektryczne SEP E+D;
  • jesteś gotowy do pracy w delegacji i pracy w terenie (wolne weekendy);
Oferujemy:
  • pełne wyposażenie służbowe - profesjonalne narzędzia, samochód, odzież roboczą;
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia (możliwość indywidualnej pracy nad podnoszeniem swoich kompetencji);
  • wsparcie na każdy etapie pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia - po okresie próbnym możliwość wybrania formy współpracy;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Wszystko, co osiągamy - osiągamy dzięki ludziom.
Jeżeli chcesz pracować z ludźmi, którzy po prostu się lubią i to, co robią - robią z pasją - aplikuj do Nas!
Wyślij swoje zgłoszenie na adres: [ukryte] w tytule wiadomości wpisz “POMOCNIK SERWISANTA”

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64492353
  • Data wprowadzenia: 24.09.2021