Pracownik fizyczny w stolarni

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3500 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Nowoczesna stolarnia produkująca meble na wymiar zatrudni
pomocnika stolarza
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w stolarni znajdującej się w Gdańsku z dobrym dojazdem
- różnorodność pracy

Zakres obowiązków:
- obsługa CNC ( zapewniamy przeszkolenie )
- pomoc przy skręcaniu mebli
- załadunek, transport mebli
- pomoc przy montażu mebli u klienta

Wymagania:
-umiejętność posługiwania się wkrętarką
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność i terminowość
- chęć do pracy i rozwoju własnych umiejętności
- prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

MNW sp z oo  jest producentem mebli na wymiar klasy premium. Kompleksowy zakres oferowanych usług z obszaru projektowania, produkcji i montażu mebli. współpracujemy z biurami projektowymi oraz architektami wnętrz. Działania firmy skupione są przede wszystkim na produkcji kuchni oraz szaf na wymiar, a ponadto produkcja obejmuje garderoby, meble łazienkowe. Zasięg działalności obejmuje Trójmiasto i okolice.

Aktualizacja: 19.06.2023