Portier hotelowy

Ogłoszenie nieaktualne

Portier hotelowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Hotel Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni poszukuje portiera
Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, lubisz, gdy dużo się dzieje i niestraszny Ci kontakt z drugim człowiekiem, to być może to właśnie Ty powinieneś dołączyć do naszego zespołu. Zapewniamy przeszkolenie i mocne wsparcie kierownicze.
Spróbuj swoich sił, wysyłając CV
Obowiązki:
 •  powitanie gościa i opieka nad jego bagażem
 • udzielanie informacji o hotelu i jego usługach
 • profesjonalna, bieżąca obsługa gościa
 • szeroko rozumiana współpraca z innymi działami
Wymagania:
 •  dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)
 •  umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku obiektu
 •  wysoka kultura osobista, przyjazna i otwarta postawa, nienaganna prezencja
 •  czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
 • pracę w bardzo ciekawym miejscu
 •  umowę o pracę po okresie próbnym
 •  szkolenia stanowiskowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – tzw. „RODO”, informujemy, iż:
  1. Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z procesem rekrutacji jest "Folwarczna" Górski sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Gdyni przy ul. Folwarcznej 2, 81-547 Gdynia.
  2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail: i...@quadr... Wyświetl e-mail .
  3. Podane dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO.
  4. Odbiorcami pozyskanych przez administratora danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z administratorem, np. biuro rachunkowe.
  5. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego.
  6. Osobie, której dane dotyczą, prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Jeśli osoba, której dane dotyczą, uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO, przysługuje jej prawo wniesienia skargi do GIODO/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek ułatwi przeprowadzenie procesu rekrutacji.
  9. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
  10. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

 
 
Informacje o firmie
Relais & Châteaux Hotel Quadrille to oryginalne połączenie nowoczesnego designu i powiewu historii. Ten przepiękny zabytkowy kompleks parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Całość została dopracowana pod każdym względem, a jeszcze pełniejsze delektowanie się tym miejscem umożliwia panująca tu atmosfera spokoju i intymności.
Hotel Quadrille zlokalizowany jest w sercu trójmiejskiej Metropolii. Obiekt mieści się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni - Orłowie. Pełen relaks zapewniają tu rozległy, historyczny Park z licznymi zabytkami przyrody oraz bliska odległość do morza.
Goście obiektu mają do wyboru jeden z 12 luksusowych apartamentów oraz 21 pokoi biznesowych. Motyw „Alicji w krainie czarów” towarzyszy całej koncepcji Quadrille, począwszy od samej nazwy odnoszącej się do kadryla tańczonego przez bohaterów, restauracji „Biały Królik” nawiązującej do postaci przewodnika Alicji po baśniowym świecie, czy „Pubu 10/6” określonego tak od Dnia Kapelusznika.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 65453427
 • Data wprowadzenia: 18.09.2023
Wróć do góry