Praca dla aktorka/aktorki

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
600 - 1500
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Praca twórcza
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Jeśli masz w sobie talent aktorski
Lubisz występować
Nie boisz się kontaktu z dziećmi
Masz czas w godzinach około południowych lub porannych

Zapraszamy Cię do naszego zespołu. Mamy w repertuarze 6 spektakli edukacyjnych stworzonych z myślą o małych dzieciach. Gramy głównie w placówkach na terenie Gdańska i okolic. Szukamy kogoś, kto wesprze swoją osobą nasz zespół.
Prawo jazdy / auta mile widziane.

Skontaktuj się z nami i spróbuj swoich sił ;)

[ukryte]

 
Informacje o firmie
Jesteśmy kreatywną akademią, która łączy w sobie SZTUKĘ, EDUKACJĘ, ZABAWĘ i TERAPIĘ Nasz zespół to pedagodzy, artyści, psychologowie i specjaliści z różnorodnych dziedzin. Na co dzień będziemy zajmować się organizacją zajęć rozwijających pod wieloma aspektami. Dzięki naszym pasjom zarażamy dobrą energią i tworzymy klimat, który sprzyja kreatywności. Jesteśmy smakoszami popełniania błędów w procesie twórczym i ogromnymi wielbicielami sztuki. ️

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65085196
  • Data wprowadzenia: 08.11.2022