Praca dla studentów zaocznych - Pełnopłatny staż

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Marketing / PR
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

JohnnyBros jest polską Spółką z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Nasz międzynarodowy zespół pracuje wykorzystując najbardziej twórcze i skuteczne strategie rynkowe, tak aby umożliwić każdej reklamującej się firmie dotarcie do jak największej grupy klientów i, co za tym idzie, zapewnić możliwie najszerszą rozpoznawalność.

Wymagania:
- status studenta zaocznego do 26r. życia
- swobodne poruszanie się w przestrzeni internetu
- zaangażowanie
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- Nadzór nad wynikami działu SEO
- Sprawdzanie pozycji wybranych stron internetowych

Oferujemy:
- staż na pełen etat
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 - 9 do 15 - 17 (po 8 godzin dziennie)
- wynagrodzenie 1800 zł netto z premią
- referencje

Dodatkowe:
- 2 kanapki dziennie,
- Luźna atmosfera w pracy.

Nie jesteśmy korporacją :)
Staż trwa 6 miesięcy z możliwością przedłużenia o 1 miesiąc.
Po ukończonym stażu (min. 2 miesięcznym) możliwość otrzymania referencji.

Nie masz doświadczenia ? Spokojnie! Wszystkiego Cię nauczymy

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62512318
  • Data wyróżnienia: 13 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 8 maja 2019
  • Aktualizacja: 29 maja 2019
  • Wyświetleń: 637
  • Wyświetleń na liście: 12 512