Praca marzeń! Agent Nieruchomości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Praca marzeń!
Zależy Ci na samorealizacji, rozwoju i wolności finansowej?

Samorealizacja, polega przede wszystkim na podejmowaniu działań i decyzji.
Podejmij prawidłową decyzje i dołącz do zespołu Najlepszych Agentów!
Dla nas nie ma żadnego znaczenia czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobyć.
Agencja nieruchomości Złoty Ul to firma, której celem jest stać się liderem branży. Wiemy, że aby to osiągnąć, musimy stworzyć grono najlepszych ludzi, którzy kochają swoją pracę. Marzysz o prestiżowej, wartościowej pracy za duże pieniądze i dostatnim życiu? Zgłoś się do nas, rozwijaj swoją karierę i stań się człowiekiem sukcesu ze Złotym Ulem! Aktualnie tworzymy nowy zespół z biurem przy ulicy Szafarnia w Gdańsku. Rekrutujemy osoby na stanowisko: Agent Nieruchomości.
Opis stanowiska:
Praca profesjonalnego Agenta Nieruchomości opiera się wspieraniu obydwu stron, sprzedającego i kupującego w przeprowadzeniu bezpiecznej transakcji. Twoje wynagrodzenie opiera się uzyskiwaniu określonego w umowie procentu od kwoty wartości nieruchomości. Jeżeli lubisz rozmawiać przez telefon oraz osobiście to bardzo dobrze, ponieważ czeka Cię wiele rozmów każdego dnia. Zatem, podsumowując im droższa nieruchomość i im więcej klientów w miesiącu tym Twoje wynagrodzenie jest wyższe.
Z nami będziesz:
· pośredniczyć w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
· przygotowywać oferty oraz prowadzić prezentacje nieruchomości,
· negocjować warunki transakcji,
· brać udział w profesjonalnych szkoleniach,
· zarabiać bardzo duże pieniądze dostarczając jakość klientom!
Oczekujemy od Ciebie
· chęć stania się człowiekiem sukcesu
· nieustępliwości i konsekwencji w dążeniu do celu
· kreatywności, zaangażowania i zapału do pracy,
· chęci osiągnięcia sukcesu,
· sprawnego zarządzania własnym czasem,
· odpowiedzialności za wykonywaną pracę i jej efekty,
· wysokiej kultury osobistej,
· samodyscypliny.
· prawo jazdy kat. B,
· umiejętność słuchania i wyciągania wniosków,
· mile widziane doświadczenie w pracy w agencji nieruchomości,
· poczucie humoru i dystans do siebie- WARUNEK KONIECZNY :)
A w zamian oferujemy:
· świętowanie sukcesów na jachcie
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
· narzędzia do komfortowej i bezpiecznej współpracy,
· eventy integracyjne,
· komfortowe i nowoczesne biuro,
· wsparcie lidera i zespołu,
· profesjonalne szkolenia, warsztaty,
· niezbędne narzędzia typu: telefon, laptop, wizytówki itp.
· atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne,
· elastyczny czas pracy,
· marketing – zapewniamy Tobie ofensywne i skuteczne akcje marketingowe, które pomogą w sprzedaży nieruchomości
· pomoc w budowaniu własnej marki osobistej.
Benefity
· leady sprzedażowe,
· spotkania integracyjne na jachcie, dla chętnych,
· kawa, herbata, owoce,
· nagrody za wyniki,
· możliwość uzyskania uprawnień,
· szkolenia branżowe z osobami publicznymi,
· dla najlepszych Agentów samochód służbowy i zwiedzania świata
Zapewniamy naszym pracownikom wiele możliwości i benefitów. W zamian oczekujemy, że spełnisz nasze wysokie wymagania i pomożesz nam osiągnąć nasze cele.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 31.05.2023