Praca na wakacje (z zakwaterowaniem)

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
3800 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Pracownicy gastronomii,
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

CO ZAPEWNIAMY?
  • Od 23 zł brutto za godzinę (jeżeli jesteś studentem/uczniem i nie masz jeszcze 26 lat to brutto = na rękę!)
  • Możliwość pogodzenia pracy z wakacjami,
  • Umowę zlecenie,
  • Zdobycie doświadczenia w handlu u lidera branży #retail,
  • Wdrożenie stanowiskowe i wsparcie,
  • Pracę w atrakcyjnej miejscowości wypoczynkowej (Władysławowo, Jastarnia, Stegna)
  • Bezpłatny nocleg!
 JAKICH OSÓB SZUKAMY?
  • Nastawionych na współpracę,
  • Otwartych na kontakt z Klientem,
  • Dokładnych w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Gotowych do pracy fizycznej oraz pracy w systemie zmianowym,
  • Posiadających orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
  • Wykładanie towaru,
  • Dbanie o ekspozycję towaru, porządek w sklepie i dezynfekcję,
  • Bieżąca obsługa Klientów przy kasie samoobsługowej oraz na sali sprzedaży,
  • Odpiek pieczywa
Informacje o firmie
Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatności-JMP.pdf
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 godziny temu
Ogłoszenie podstawowe

Biedronka

222053... Wyświetl numer
j...@jeron... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 25 dni (do 27.07.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64849983
  • Data wyróżnienia: 26.05.2022
  • Data wprowadzenia: 26.05.2022
Zadzwoń E-mail