Praca Przedstawiciel Medyczny

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy doświadczonego i ambitnego Przedstawiciela Medycznego - urządzenia medyczne, który będzie odpowiedzialny za promocję i sprzedaż produktów w placówkach medycznych.

Zakres obowiązków:
  • promowanie produktów z portfolio firmy w środowisku medycznym na powierzonym terenie.
  • nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.
  • realizacja planu sprzedaży.
  • promocja firmy na targach, konferencjach itp.
  • zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym.
  • dbałość o wizerunek firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min 3 lata.
  • znajomość rynku sprzętu medycznego. (stomatologia - będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność identyfikowania potrzeb klientów i dopasowanie oferty do tych potrzeb.
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowa o pracę - pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym.
  • szkolenia techniczne i merytoryczne.
  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, telefon, laptop.
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • prywatna opieka medyczna.
Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Medical Business Solutions (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65535582

Aktualizacja: 03.12.2023