Praca w lodziarnio-kawiarni - Sprzedawca lodów i gofrów

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 14 dni temu | Nr ref: 1/Lody/2019

Praca w nowej lodziarnio-kawiarni w Centrum Sopotu

Jesteś Uczniem/Studentem i szukasz pracy we wrześniu/październiku   - prześlij swoje CV - ustalimy warunki zatrudnienia w oparciu o Twoją dyspozycyjność

Praca w wymiarze 4-8h , 2-4 dni w tygodniu

Oferujemy:
  • Elastyczne godziny pracy  (grafik układany na podstawie ustalonej dyspozycyjności pracownika),
  • Szkolenia (doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane),
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz wynagrodzenie od 13 do 19 zł netto za godzinę (na rękę).
Zakres obowiązków:
  • bezpośrednia obsługa klienta,
  • przygotowywanie oraz sprzedaż produktów z oferty,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • obsługa dostaw towaru.
Wymagania:
  • ukończone 18 lat,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • zwiększona dyspozycyjności w okresie wakacyjnym,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz numerem kontaktowym (format doc lub pdf) oraz wskazanie numeru referencyjnego ogłoszenia.
Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
Ice Cream WAFFLES Cafe to lodziarnio-kawiarnia w Centrum Sopotu
zlokalizowana na nowej promenadzie łączącej Nowy Budynek Dworca Sopot Główny "Sopot Centrum" z ulicą Boh. Monte Cassino (słynny sopocki deptak)

Od Czerwca 2018 roku zapraszamy do nowej Lodziarni w Centrum Sopotu  Ice Cream WAFFLES CAFE Sopot na lody rzemieślnicze wytwarzane z naturalnych składników wg 40-letniej receptury, gofry z dodatkami oraz świeżo mieloną kawę. W ofercie lody kręcone, rurki z bitą śmietaną oraz napoje mrożone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
m...@icecr... Wyświetl e-mail
Ice Cream WAFFLES CAFE Sopot
Adres
Sopot, Polska Dolny Sopot
Plac Konstytucji 3 Maja, 3
Ważne jeszcze 0 dni (do 16.09.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Od Czerwca 2018 roku zapraszamy do Lodziarni w Centrum Sopotu  Ice Cream WAFFLES CAFE Sopot na lody rzemieślnicze wytwarzane z naturalnych składników wg 40-letniej receptury, gofry z dodatkami oraz świeżo mieloną kawę. W ofercie lody...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Sopot, Polska
Ulica i nr
NIP
5842717327
  • Numer ogłoszenia: 62837851
  • Data wyróżnienia: 2 września 2019
  • Data wprowadzenia: 2 września 2019
  • Wyświetleń: 415
  • Wyświetleń na liście: 18 051
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku