Praca w sklepie imprezowym - Garnizon

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Poszukujemy kobiety lub mężczyzny do pracy w sklepie imprezowym na gdańskim Garnizonie. Praca w naszym sklepie imprezowym to duża dawka pozytywnej energii od klientów, którzy przychodzą po rzeczy na swoją wymarzoną imprezę. Jeżeli jesteś młodą, kreatywną, pozytywnie nastawioną i samodzielną osobą to czytaj dalej.

Obowiązki:
- Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
- Napełnianie balonów helem
- Układanie towaru na półkach
- Obsługa drukarki fiskalnej i programu magazynowego (wystarczy biegła znajomość obsługi komputera, reszta raczej nie sprawi kłopotów)
- Zamawianie i dodawanie towaru do systemu magazynowego
- Dowóz balonów z helem do klienta (sporadycznie / w zastępstwie)

Wymagania:
- Komunikatywność
- Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
- Pozytywne i bezproblemowe podejście do klienta
- Wysoka dyscyplina pracy
- Znajomość języka polskiego (biegła) i angielskiego (podstawowa)
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Praca na pełen etat
- Stabilność i dobre warunki pracy
- Luźna atmosfera
- Możliwość awansu
- Rozwój i podwyższanie kwalifikacji
- Przyjazny i pomocny zespół

Mile widziani studenci poniżej 26 roku życia.
Praca od 1 czerwca. Praca całoroczna - na pełen etat, również po sezonie letnim.
CV prosimy przesyłać na adres: [ukryte]

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64819254
  • Data wyróżnienia: 23.05.2022
  • Data wprowadzenia: 04.05.2022
  • Aktualizacja: 23.05.2022