Pracownik administracji magazynowej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 15 dni temu

Miejsce pracy: Kowale
Nr ref: P.ADM/KOW/07/2020

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym znajomości procesów i dokumentacji magazynowej
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Znajomość programów WMS
  • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy własnej
Obowiązki:
  • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów.
  • Przygotowywanie zamówień w systemie zgodnie ze zleceniem od klienta,
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją załadunków zgodnie z wyznaczonym planem,
  • Wykonywanie prac operacyjnych związanych z przyjęciem towaru do systemów,
  • Obsługa reklamacji,
  • Wystawianie poprawnych dokumentów kierowcom,
  • Branie udziału w inwentaryzacji,
  • Utrzymywanie porządku w dokumentacji, jej kompletowanie oraz segregowanie,
  • Wyjaśnianie wszelkiego rodzaju rozbieżności,
  • Wykonywanie dodatkowych prac zgodnie z prośbą Kierownika Magazynu.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (po próbnym miesiącu na umowie zlecenia)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia
  • Pracę w renomowanej firmie logistycznej
  • Dwuzmianowy grafik pracy
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji.
 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail [ukryte] z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila: nr ref. P.ADM/KOW/07/2020 bądź kontakt telefoniczny na numer: [ukryte]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS [ukryte] 8, NIP [ukryte] 0, Regon [ukryte] , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.
Informacje o firmie
OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63614903
  • Data wyróżnienia: 31 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 31 lipca 2020
  • Wyświetleń: 1 551
  • Wyświetleń na liście: 20 894