Pracownik administracyjno - biurowy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Firma Sunny Roof jako ekspert w zakresie fotowoltaiki działa na rynku od 2016 roku. Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. Swoją działalność opieramy na wszechstronnej analizie potrzeb klienta dostarczając kompleksowe rozwiązania. Wychodząc na przeciw potrzebom rozwijającego się rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- pomoc w bieżącej koordynacji obsługi biura
- wsparcie w procesie obiegu dokumentów
- wprowadzanie danych i skanowanie dokumentów do systemu
- zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
- zlecone prace biurowe
- wsparcie działu sprzedaży ( przygotowanie projektów, ofert )
- kontakt z Klientem
- zgłoszenia instalacji fotowoltaicznych do OSD
- obsługa sklepu internetowego
- współpraca z ekipami monterskimi

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, urządzeń biurowych - wymóg konieczny
- zaangażowanie w powierzone zadania,
- dobra organizacja pracy, systematyczność i dokładność,
- samodzielność oraz umiejętność współpracy z innymi
- znajomość podstawowych zagadnień księgowych
- znajomość zagadnień OZE, w szczególności związanych z fotowoltaiką będzie   dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
- Niezbędne narzędzia do pracy
- System motywacyjny adekwatny do osiąganych wyników
- Pracę w miłej atmosferze

         Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres:
                                     [ukryte]

Informacje o firmie
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów FCG sp. z o.o. podjęła współpracę z wiodącymi firmami na rynku energii odnawialnej, oferując klientom kompleksową obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi. Tak powstała firma SUNNY ROOF.

W SUNNY ROOF oferujemy kompleksową obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach wdrażania paneli słonecznych. Określamy skalę instalacji, dobieramy ją tak, aby spełniała potrzeby oraz możliwości finansowe klienta. Dbamy o to, aby instalacja nie była przeskalowana. Wspieramy przy pozyskaniu finansowania, zapewniamy pełen montaż oraz wsparcie techniczne. .

Aktualizacja: 06.11.2023