Pracownik administracyjno-biurowy Rejestratorka

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista

Poradnia Okulistyczna  z Salonem Optycznym w Redzie rekrutuje na stanowisko Rejestratorki-Pracownika Administracyjno-Biurowego
MIEJSCE PRACY: Reda

Jeśli poniższe zdania pasują do Ciebie:
- lubisz kontakt i pracę z ludźmi,
- jesteś otwarty na innych i empatyczny,
- lubisz zaangażować się w to co robisz
- traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
- koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,
- nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,
- jesteś skrupulatny i dokładny,
To znaczy, że możesz to być TY!
Obowiązki:
obsługa pacjenta osobista, telefoniczna i mailowa, w tym:
- współpraca z lekarzami
- obsługa kasy fiskalnej,
-obsługa programów komputerowych
- dbanie o czystość placówki,
- przygotowanie gabinetów lekarskich do pracy,
- inne prace zlecone przez przełożonego,
Wymagania:
- uczciwość i solidność
- komunikatywność, pozytywne nastawienie
-wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy
Co oferujemy:
- dogodną formę zatrudnienia w w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie na cały etat lub ½ etatu z możliwością jej rozszerzenia
-  przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
- możliwość inicjowania i wdrażania pomysłów poprawiających pracę firmy.

Wynagrodzenie:
- przejrzyste zasady wynagrodzenia,
- terminowe wypłaty wynagrodzenia,
- wysokość wynagrodzenia zależna jest od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiągniętych rezultatów.
Prosimy o przesłnie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
[ukryte]
W liście motywacyjnym prosimy odpowiedzieć na pytania:

1. Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko?
3. Co wartościowego Twoim zdaniem może Ci dać praca  w Poradni?

Rozpatrywane będą tylko aplikacje złożone drogą mailową. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji jest przesłanie  poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej dokumentacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Poradnię Okulistyczną w Redziei zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 Poz. 100)”
Każda aplikacja jest uważnie analizowana jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej dokumentacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Poradnię Okulistyczną w Redzie zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018r o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 Poz. 100)
zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65470911

Aktualizacja: 21.11.2023