Szukaj

Ogłoszenie drobne

Pracownik Biura Handlowego, Menedżer Koordynatora Działu Rozwoju oraz Młodszy Analityk ds. Audytów Energetycznych

Miejsce pracy
Gdynia
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Gdynia
Branża / kategoria
Doradztwo / Konsulting, Energetyka / Elektryka
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna, Zdalna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat, Część etatu
Wymagania:
1. PRACOWNIK BIURA HANDLOWEGO
Dział Rozwoju (aktywny kontakt z klientem, kontakty telefonicznie na podstawie powierzonej bazy)
2. MENEDŻER KORDYNATOR DZIAŁU ROZWOJU
Dział Rozwoju (aktywny kontakt z klientem, nadzór i opieka nad zespołem)
3. MŁODSZY ANALITYK DS. AUDYTÓW ENERGETYCZNYCH
Dział Programów Celowych (zbieranie i analiza danych i informacji z zakresu energetyki)

Obowiązki:
ZAPRASZAMY do  ZESPOŁU osoby „otwarte”, komunikatywne, lubiące nawiązywać nowe relacje.
Oczekujemy:
wysokiej kultury osobistej, swobody w prowadzeniu rozmów i nastawienia na realizację celów
(umiejętności analityczno – technicznych: dotyczy stanowiska MŁODSZY ANALITYK DS. AUDYTÓW
ENERGETYCZNYCH)

Oferujemy:
Zapewniamy
Rozwój osobisty w perspektywicznej branży efektywności energetycznej i inżynierii środowiska
Profesjonalne szkolenie branżowe w zakresie efektywności energetycznej, audytów energetycznych, Białych
Certyfikatów
Profesjonalne szkolenia technik i standardów prowadzenia rozmów telefonicznych
Wewnętrzną, indywidualną ścieżkę kariery
Stałe wynagrodzenie oraz bardzo atrakcyjny system motywacyjny indywidualny i zespołowy
Pełny lub skrócony wymiar pracy (dla doświadczonych możliwość pracy z domu)
Pracę w kameralnym zespole
Stabilność zatrudnienia
Dla osób spoza Gdyni możliwe zakwaterowanie

Opis dodatkowy

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij CV na adres:
k...@neptu... Wyświetl e-mail

osobista autoprezentacja pod numerem telefonu: 509... Wyświetl numer

Zapraszamy na strony pracodawcy:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."