Pracownik biurowy do obsługi projektu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Energetyka,
Instalacje,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

PRACOWNIK BIUROWY DO OBSŁUGI PROJEKTU
Miejsce pracy: Gdańsk

OBOWIĄZKI
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • Wsparcie kierownika projektu
  • Uzupełnianie tabel
  • Przygotowywanie pism

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • 50% dofinansowania do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla pracownika i jednej bliskiej osoby
  • Konkursy dla pracowników oraz ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi
  • Najwyższe standardy dbałości o bezpieczeństwo naszych pracowników
CZEKAMY NA TWOJE CV! LUB TELEFON!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64884981
  • Data wyróżnienia: 01.07.2022
  • Data wprowadzenia: 21.06.2022
  • Aktualizacja: 30.06.2022