Infolinia sprzedażowa - połączenia przychodzące (elastyczny grafik)

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2 250
Wynagrodzenie brutto (do)
5 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Call center,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 15 dni temu

Twoje przyszłe zadania to:
  • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów jednej z największej sieci komórkowej - zainteresowanych przełużeniem umowy,
  • pomoc w dopasowaniu najlepszej oferty (m.in. w oparciu o historię wykorzystania danych i wywiad);
  • utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami sieci komórkowej.

Co oferujemy?
  • możliwosć współpracy w myśl umowy o pracę;
  • podstawę + atrakcyjne premie;
  • elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb;
  • płatne szkolenie wstęne podczas którego przygotujemy Cię do pracy - pracujemy dla lidera w branży telefonii komórkowej!
  • pakiet benefitów pozapłacowych, zniżki u naszych partnerów (np. escape room, kawiarnie, bilard, kręgle);
  • Poza tym mamy świetną atmosferę w firmie, a w przerwach gramy w Pliłkarzyki i odpoczywamy w relax roomie.

Oczekujemy:
  • chęci do pracy z ludźmi, optymizmu i pozytywnej energii;
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej (pon-niedz 7-24).

Wypełnij formularz aplikacyjny i test który otrzymasz na swoją skrzynkę mailową a zaprosimy Cię do nas i pokażemy jak wygląda biuro obsługi klienta sieci komórkowej. :)

Do zobaczenia!
  • Numer ogłoszenia: 62808412
  • Data wyróżnienia: 6 września 2019
  • Data wprowadzenia: 22 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 6 września 2019
  • Wyświetleń: 2 348
  • Wyświetleń na liście: 43 186