Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3600 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy pracownika na stanowisko Obsługa klienta - pracownik biurowy

Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie rozkrojów płyt w programie Optimic
  • Zamawianie materiałów do produkcji
  • Koordynacja transportów
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Koordynacja i rozliczanie prac stolarzy
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku biurowo-technicznym w branży meblarskiej lub pokrewnej
  • Dobra znajomość programów biurowych
  • Znajomość branży meblarskiej oraz materiałów meblowych
  • Umiejętności organizacyjne
Mile widziane:
  • Znajomość oprogramowania Subiekt GT, Arkusze Google
To oferujemy:
  • Umowę o pracę (po 3mc okresie próbnym) - stabilne zatrudnienie w firmie meblarskiej z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisku
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole nastawionym na współpracę
Cv ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: [ukryte] w tytule wiadomości wpisując "pracownik biura"

Informacje o firmie
Gdańska fabryka mebli
Przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie kompleksowego opracowywania projektów, produkcji oraz montażu mebli na wymiar.
Firma kieruję swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Oferujemy szafy na wymiar, szafy wnękowe, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble przygotowane na indywidualne zamówienie klienta.

Aktualizacja: 08.11.2023