Pracownik biurowy / obsługa sprzedaży internetowej / Allegro, OLX

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 000
Wynagrodzenie brutto (do)
3 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna,
Sprzedaż b2b
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 13 dni temu

Firma zajmująca się sprzedażą stacjonarną i internetową akcesoriów wyposażenia wnętrz ( meble ) jak i drobną elektroniką poszukuje

Pracownika biurowego do obsługi sprzedaży internetowej i kontaktu z klientem
Miejsce pracy: Gdańsk Orunia Dolna
Praca od poniedziałku do piątku
Praca na cały etat

Zakres obowiązków:
  • Obsługa zamówień internetowych na platformach OLX, Allegro, sklepie internetowym, sklepie stacjonarnym
  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej towarów
  • Stały kontakt telefoniczny, e-mailowy z klientem detalicznym / hurtowym
  • Wystawianie aukcji na OLX, Allegro, sklepie internetowym
  • inne związane z e-commerce
Preferowane umiejętności:
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze zamówień składanych drogą internetową
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera, programów graficznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • PRACA NA JEDNĄ ZMIANĘ od poniedziałku do piątku
  • praca na cały etat / cześć etatu
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU SENSAZIONE z siedzibą w Gdańsku, ul Wyzwolenia 27A/46  w celu prowadzenia obecnych rekrutacji i kontaktowania się ze mną w sprawach prowadzonych rekrutacji."

Zapraszamy

Informacje o firmie
Jesteśmy firmą obecną na rynku od ponad 12 lat. Zajmujemy się sprzedażą internetową i stacjonarną.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukiwane są osoby, które wyróżnia otwartość, sumienność, dążenie do celu i konsekwencja w działaniu.
Konkretne wymagania są ustalane indywidualnie, w zależności od stanowiska na które odbywa się rekrutacja.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63954004
  • Data wyróżnienia: 2 grudnia 2020
  • Data wprowadzenia: 2 grudnia 2020
  • Aktualizacja: 4 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 5 105
  • Wyświetleń na liście: 28 365