Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Centrum Badań Marketingowych Test szuka osoby na stanowisko:
miejsce pracy: Gdynia
wymiar czasu pracy: pełny etat
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • bieżące prace biurowe
  • obsługę dokumentacji administracyjno-biurowej
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego
  • koordynację i nadzór nad realizacją projektów Mystery Shopping
  • zarządzanie bazą audytorów
  • bieżące wsparcie audytorów i koordynatorów w realizowanych projektach (kontakty telefoniczne i e-mailowe)
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
  • zdolność do logicznego i szybkiego myślenia
  •  „otwarty umysł”
  • zdolność do szybkiego działania
  • znajomość Excela, Worda
  • umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy
  • asertywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w pracy organizacyjnej lub związanej z kontaktami telefonicznymi
  • sumienność oraz dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • niezbędne narzędzia pracy – komputer oraz telefon
  • przyjazną atmosferę w młodym i energicznym zespole
  • możliwości rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy
  • dogodną lokalizację biura blisko centrum Gdyni
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy:
[ukryte]
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jednocześnie zapewniamy o zachowaniu całkowitej dyskrecji podczas procesu rekrutacyjnego.
Informacje o firmie
CBM Test jest agencją badawczą założoną w 2000 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w badaniach rynku zawiązanych z satysfakcją klientów, satysfakcją pracowników i jakością obsługi. Od wielu lat jesteśmy liderem badań Mystery Shopping. Co roku realizujemy ponad 40 000 obserwacji tego typu.

Aktualizacja: 17.10.2023