Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w pracy biurowej,
  • potrafisz dobrze organizować i planować swoje zadania,
  • całkiem nieźle znasz pakiet MS Office w tym Excel a obsługa urządzeń biurowych nie jest Ci obca
  • znasz język angielski na poziomie który pozwala na swobodną komunikację,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
  • Twoje mocne strony to skrupulatność, sumienność i fokus na detal
  • masz pozytywne podejście i dużo dobrej energii
  • jesteś dokładna i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki,
  • jesteś komunikatywna i łatwo nawiązujesz kontakty,
  • jesteś dostępność do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)
Zadania na stanowisku:
  • bieżące wsparcie zespołu w zakresie prowadzonych spraw i projektów,
  • obsługa oraz prowadzenie korespondencji z klientami,
  • wstawianie faktur do systemu oraz opisywanie wydatków działu,
  • wsparcie przy organizowaniu wydarzeń (krajowych i zagranicznych),
  • samodzielna realizacja powierzonych zadań.
Co oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie kwartalne, premie roczne,
  • Benefity dodatkowe – wyjazdy zagraniczne, imprezy firmowe, spotkania integracyjne, Medicover, Medicover Sport (po 3 miesięcznym okresie próbnym),
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy,
  • Pracę w dobrej atmosferze, w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole,
  • Możliwości rozwoju i powiększania kwalifikacji i wynagrodzenia.
  • Pracę stacjonarną w biurze w Gdyni.
Informacje o firmie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] . Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Grupa spółek o szwajcarsko-polskich korzeniach obejmująca pod wspólną nazwą zaplecze naukowe, produkcję oraz dystrybucję kosmeceutyków i suplementów diety. Właściciel marek Nutrivi, Cananvi by Nutrivi, Larens, Larens Professional, Larens Colour, Slim Food. Firma wielokrotnie nagradzana w Polsce i w Europie za innowacyjne, opatentowane receptury pielęgnacyjne kosmeceutyków Larens. Preparaty stworzone przez WellU są cenione nie tylko przez profesjonalistów i konsumentów, ale również przez jury branżowych konkursów za ekskluzywność, synergię składników aktywnych i niepowtarzalny asortyment o szerokim spektrum działania. WellU należy do elity przedsiębiorstw zdobywających nagrody biznesowe. Ostatnie wyróżnienia to Gazela Biznesu 2022 i e-Gazela Biznesu 2022.

Aktualizacja: 29.03.2023