Pracownik Biurowy / Rekruter w branży opiekuńczej

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4000 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Agencje pracy,
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

W Service sp. z o.o. jest firmą zajmującą rekrutowaniem i delegowaniem personelu opiekuńczo-medycznego do Niemiec.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik biurowy / Rekruter ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Gdańsk

Oczekiwania:
- Wykształcenie średnie, lub wyższe
- Znajomość języka niemieckiego
- Znajomość środowiska MS Office
- Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Wymagamy tylko chęci i zaangażowania.
- Studenci zaoczni mile widziani, ważna jest dyspozycyjność

Główne zadania:
- Odpowiedzialność za kontakt (drogą mailową i telefoniczną) z Partnerami niemieckojęzycznymi
- Samodzielne i aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy
- Prowadzenie, administrowanie i monitoring procesów rekrutacyjnych
- Wsparcie w pracach związanych z administracją biurową, tj. obsługiwanie Social Media, tłumaczenie ofert pracy, przygotowywanie życiorysów pracowników etc.

Oferujemy:
- Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku
- Ciekawe i pełne wyzwań zadania
- Codzienny kontakt z niemieckojęzycznymi partnerami biznesowymi
- Godziny pracy mogą być elastyczne np. 30-40 godzin tygodniowo.
- Zarobki między 4000-5000zł. brutto

Informacje o firmie
Specjalizujemy się w rekrutowaniu opiekunów i opiekunek osób starszych, wykonujących usługi w domach prywatnych. NW Service jest firmą o długoletniej tradycji i doświadczeniu.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie podstawowe

Zdzisława Lenckowska

883322... Wyświetl numer
o...@nwser... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Klonowa 1
Ważne jeszcze 18 dni (do 05.09.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64904390
  • Data wyróżnienia: 05.07.2022
  • Data wprowadzenia: 05.07.2022
  • Aktualizacja: 05.07.2022
Zadzwoń SMS