Pracownik biurowy / Social Media Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Zakres obowiązków:
  • Kreatywne działania związane z tworzeniem postów na Instagram, Facebook, mile widziana umiejętność tworzenia Reels’ów,
  • Prowadzenie firmowych profili Social Media,
  • Przygotowywanie harmonogramów publikacji i ich realizacja,
  • Moderacja komentarzy FB / IG,
  • Śledzenie trendów w Social Mediach,
  • Tworzenie treści marketingowych na potrzeby Social Mediów,
  • Terminowe realizowanie zadań,
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość MS OFFICE,
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie
  • Znajomość świata mediów społecznościowych
  • Umiejętności tworzenia angażujących treści, wyczucie trendów i dobór najciekawszej tematyki zdjęć i filmów,
  • Chęć podejmowania wyzwań, inicjatywa i otwartość,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stałe godziny pracy 8-16,
  • Wolne weekendy,
  • Brak nadgodzin,
  • Pracę w zgranym zespole doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych,
  • Miłą atmosferę, wygodne i przyjazne miejsce pracy,
  • Samodzielne stanowisko.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, posiadającą umiejętność pracy w zespole i czujesz się dobrze w świecie Social Media – WYŚLIJ NAS SWOJE CV JUŻ DZIŚ!
Informacje o firmie
Internet Media firma to firma działająca od 13 lat w obszarze marketingu internetowego. W tym czasie nawiązaliśmy owocną współpracę z ponad 5000 tysiącami podmiotów. W codziennej pracy stawiamy na uczciwość i odpowiedzialność oraz pozytywne relacje z klientami i pracownikami.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY / SOCIAL MEDIA MANAGER

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65113464
  • Data wyróżnienia: 06.12.2022
  • Data wprowadzenia: 29.11.2022