Pracownik biurowy w marce odzieżowej

Aktualizacja: 5 dni temu

Marka modowa z Trójmiasta poszukuje osób do współpracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-zarządzanie hierarchią informacji napływających z zewnątrz
-prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych
-współpraca z firmami
-prowadzenie kalendarza zadań
-dbanie o odpowiedni wizerunek firmy
-organizacja podróży służbowych,
-zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi zadań,
-wsparcie w zakresie planowania i organizacji pracy współpracowników

WYMAGANIA:

-znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-prawo jazdy kat B
-bardzo dobra organizacji pracy i zdolność do ustalania priorytetów
- efektywność w działaniu pod presją czasu
- dyspozycyjność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: email: b...@mleco... Wyświetl e-mail

Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
MLE
Adres
Gdynia  Śródmieście
Wymiar pracy
Część etatu
Ważne jeszcze 25 dni (do 10.02.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administracja,
Marketing / Reklama / PR
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
MLE
j...@wp.pl Wyświetl e-mail
  • Numer ogłoszenia: 62189001
  • Data wyróżnienia: 11 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 1 627
  • Wyświetleń na liście: 25 198