Pracownik biurowy w marce odzieżowej

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Administracja,
Marketing / PR
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 miesięcy temu

Marka modowa z Trójmiasta poszukuje osób do współpracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-zarządzanie hierarchią informacji napływających z zewnątrz
-prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych
-współpraca z firmami
-prowadzenie kalendarza zadań
-dbanie o odpowiedni wizerunek firmy
-organizacja podróży służbowych,
-zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi zadań,
-wsparcie w zakresie planowania i organizacji pracy współpracowników

WYMAGANIA:

-znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-prawo jazdy kat B
-bardzo dobra organizacji pracy i zdolność do ustalania priorytetów
- efektywność w działaniu pod presją czasu
- dyspozycyjność

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: email: b...@mleco... Wyświetl e-mail

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62189001
  • Data wyróżnienia: 11 stycznia 2019
  • Data wprowadzenia: 11 stycznia 2019
  • Wyświetleń: 2 794
  • Wyświetleń na liście: 33 614