Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: 8/2021

Opis stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa pracowników firmy przebywających w Niemczech,
  • Koordynacja logistyczna wyjazdów i zakwaterowań pracowników w Niemczech,
  • Poszukiwanie kwater,
  • Zamawianie biletów,
  • Koordynacja akcji serwisowych samochodów służbowych na terenie Niemiec,
  • Wsparcie działu niemieckiego w bieżących zadaniach.
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2/C1) - warunek konieczny!
  • Biegła obsługa programu MS Excel – warunek konieczny,
  • Skrupulatność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ B2B,
  • Szkolenia rozwojowe,
  • System premiowy,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze,
  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera w pracy.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64405488
  • Data wyróżnienia: 2 sierpnia 2021
  • Data wprowadzenia: 2 sierpnia 2021
  • Wyświetleń: 301
  • Wyświetleń na liście: 4 237