Pracownik Cafe Punkt na stacji Lotos Reda

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2 600
Wynagrodzenie brutto (do)
3 400
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Oferta pracy na stacji
Lotos 301 w Redzie ul. Wejherowska 3: lub
Lotos 263 w Gdyni ul. J.Wiśniewskiego 20a

W PRZYPADKU PRZESŁANIA CV DROGĄ ELEKTRONICZNĄ PROSIMY O ZAZNACZENIE W TEMACIE , KTÓREGO STANOWISKA I MIEJSCA PRACY DOTYCZY APLIKACJA.

W przypadku stacji w REDZIE oferta dotyczy:
-sprzedawca w cafe punkt (przygotowanie produktów gastronomicznych, obsługa kampusu gastronomicznego)
- wymiar czasu pracy : 1/2,3/4, etatu Wymagania: -pozytywne nastawienie, -chęci do pracy,
-dyspozycyjność
-uczciwość
-praca głównie na zmiany dzienne (8-12h),
- gotowość do pracy również w weekendy lub święta

W przypadku stacji LOTOS GDYNIA J.Wiśniewskiego oferta dotyczy:
  • sprzedawca (praca przy obsłudze - kasa)
  • praca w systemie 12h (dzień / noc), praca po 12h - około 14 zmian w miesiącu
  • praca również w nocy, weekendy lub w święta
  • praca w wymiarze 1/3, 1/2, 3/4 , 1/1 etatu

obowiązki:
-obsługa klientów zgodnie ze standardami Lotos Paliwa
  • udział w akcjach promocyjnych
  • aktywna sprzedaż produktów i usług
  • drobne prace porządkowe
Poszukujemy osób w różnym wieku : zarówno osoby uczące się lub studiujące , jak również osoby starsze.
Jeżeli nie posiadasz doświadczenia, nie przejmuj się!
Dzięki programowi szkoleń, nowi pracownicy w szybki sposób nabywają nowych umiejętności.
Oferujemy:
możliwość awansu zawodowego
elastyczny czas pracy
możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych
dodatkową służbę zdrowia (Lux-Med)
świadczenie urlopowe premię kwartalną za obecność w pracy
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia w PZU na preferencyjnych warunkach
kartę pracowniczą Lotos Biznes ( w tym rabat na paliwo, myjnię , oleje oraz gastronomię z oferty C.P.)
dodatkowy pakiet OK System na preferencyjnych warunkach (sport)
wynagrodzenie od 2600 zł + premie, nagrody, benefity wymienione w ogłoszeniu lub w przypadku umowy zlecenia od 15 zł + dodatki,
Osoby zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu Trojmiasto.pl lub o dostarczenie CV bezpośrednio na stacje: Lotos 301 w Redzie, ul. Wejherowska 3 do dnia 21.09.2019
lub
Lotos 263 Gdynia, ul. J. Wiśniewskiego 20a do dnia 21.09.2019 Zastrzegamy kontakt z wybranymi kandydatami.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.": Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego. Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62397328
  • Data wyróżnienia: 16 kwietnia 2019
  • Data wprowadzenia: 25 marca 2019
  • Aktualizacja: 21 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 526
  • Wyświetleń na liście: 7 469