Pracownik do kompletacji towaru/ dział dostaw = Gdynia/ 27 zł brutto/h

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4536 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

EUROKADRA S.A.( nr certyfikatu 8252 ) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników. Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej i niespożywczej , pracownika na stanowisku: kompletator towaru

Miejsce pracy : Gdynia ul. Hutnicza 8

Wymagania: - mile widziane doświadczenie w kompletacji towaru lub innych pracach magazynowych - zaangażowanie w wykonywane obowiązki, - dyspozycyjność w godzinach nocnych, - wysoka motywacja do pracy, - rzetelność, sumienność.
- komunikatywna znajomość języka polskiego
- aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna – mile widziane
- mile widziane osoby energiczne, szybko wykonujące swoją pracę.

Obowiązki: -kompletacja towaru, uzupełnianie towaru, -obsługa urządzenia magazynowego (skaner) -prace porządkowe -przepakowywanie, oklejanie towaru -inne prace na hali

Oferujemy: - stawka 26 zł brutto (18,77zł netto h dzień),
- 27 zł nocki (19,50 netto /h)
-atrakcyjny system premiowy za wydajność od 200 zł brutto do 2500 zł brutto za miesiąc. - możliwość zdobycia doświadczenia, - umowę zlecenie, - pracę w systemie nocnym g.:22-6, lub dziennym popołudniowym do uzgodnienia

  • Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV  pod adres [ukryte] lub kontakt telefoniczny (SMS) [ukryte]
    "Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)

Aktualizacja: 15.06.2023