Pracownik do montaży na dachach, pomocnik - do przyuczenia

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
8 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo,
Energetyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 15 dni temu | Nr ref: 08/2020

EcoAG jest rodzinną firmą z branży odnawialnych źródeł energii z kilkuletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym i całego kraju. Zajmujemy się dostawą i montażem wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Branża fotowoltaiczna jest jedną z najbardziej rozwijających się gałęzi gospodarki, zapewniającą ciągły rozwój oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zarobków.

Wymagania:
- chęć do pracy
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- umiejętność współpracy w młodym zespole
- obsługa podstawowych elektronarzędzi
- mile widziane doświadczenie w dekarstwie lub branży ogólnobudowlanej
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- montaż instalacji odnawialnych źródeł energii

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na stałe
- stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
- pracę w doświadczonym zespole
- szkolenia specjalistyczne oraz wsparcie techniczne

Informacje o firmie
Firma EcoAG powstała w 2010 roku. Jesteśmy liderem w województwie Pomorskim w branży fotowoltaicznej. Świadczymy usługi inwestycyjne, doradcze, specjalizując się w realizacji i zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, związanymi z elektrowniami fotowoltaicznymi. Wykonaliśmy już kilkaset instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych i dla biznesu w całej Polsce zdobywając uznanie i doświadczenie.
Przyłącz się do nas.

Masz pytania zadzwoń.

zobacz klauzule
Ogłoszenie podstawowe
725790... Zadzwoń
p...@ecoag.pl Wyświetl e-mail
EcoAG
Adres
Gdańsk Śródmieście
Wały Piastowskie 1
Ważne jeszcze 14 dni (do 30.08.2020)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
8761530603
ecoag.pl
  • Numer ogłoszenia: 63614649
  • Data wyróżnienia: 31 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 31 lipca 2020
  • Wyświetleń: 862
  • Wyświetleń na liście: 18 217
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS