Pracownik do rozładunku kontenerów

Wymiar pracy
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 21 dni temu

FM Logistic oddział Gdańsk aktualnie poszukuje:

Rozładunek dwóch kontenerów. W czwartek 16.07. i piątek 17.07. po jednym.

Opis stanowiska

Profil zawodowy

Umowa

Okres trwania umowy
Część etatu/dodatkowa

Opis zadań
Wykonywanie prac fizycznych związanych z realizacją rozładunku kontenerów przy wykorzystaniu powierzonych narzędzi pracy zgodnie z poleceniami przełożonego.

Wymagania
- rzetelność,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w grupie,
- doświadczenie w pracy przy rozładunkach będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie;
- atrakcyjne wynagrodzenie.
Informacje o firmie
FM Logistic jest jednym z czołowych graczy na rynku magazynowania, transportu i co-packing'u. Niezależna, rodzinna grupa jest uznawana za eksperta w branży dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, wyrobów kosmetycznych, medycznych oraz przemysłowych. Zatrudniając 21,800 osób, posiadając oddziały w 13 krajach, FM Logistic zwiększył swoje przychody o 2,9% (przy stałym wzroście) w obecnym roku budżetowym, osiągając tym samym 1,034 mld euro do 31 marca 2016. Poza ekspansją międzynarodową, rozwój FM Logistic koncentruje się na silnej polityce opartej na innowacjach, prowadzonej przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63572364
  • Data wprowadzenia: 15 lipca 2020
  • Wyświetleń: 132
  • Wyświetleń na liście: 2 041