Pracownik ds. Obsługi Klienta

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja,
Inżynieria,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Znany i cenionym polski producent PCB poszukuje osoby na stanowisko:
PRACOWNIK DS. OBSŁUGI KLIENTA

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • Stałe godziny pracy (8:00–16:00),
  • Dofinansowanie do studiów i kursów języków obcych,
  • Możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języków obcych,
  • Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole pozytywnych ludzi :-),
  • Wsparcie oraz profesjonalne wdrożenie.
ZADANIA I OBOWIĄZKI:
  • Wprowadzanie oraz zarządzanie danymi w systemie,
  • Obsługa korespondencji mailowej i kontakt telefoniczny w języku polskim oraz angielskim,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
  • Kontakt z nowymi klientami firmy,
  • Przygotowywanie ofert cenowych,
  • Sporządzanie tłumaczeń z języka angielskiego na język polski.
OCZEKUJEMY:
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie i mowie,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania pozytywnych relacji,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Progres sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Progres Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, Klientowi Progres Sp. z o.o., dla którego prowadzona jest przedmiotowa rekrutacja, w celu weryfikacji mojej kandydatury.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62785202
  • Data wyróżnienia: 26 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 13 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 26 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 150
  • Wyświetleń na liście: 28 711