Pracownik ds. porządkowych

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Jesteśmy firmą oferującą usługi z wykorzystaniem specjalistycznych technik dostępu linowego.  Organizujemy wszelkiego rodzaju szkolenia wysokościowe oraz okresowe przeglądy sprzętu ochrony indywidualnej. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu alpinistycznego oraz wspinaczkowego czołowych marek europejskich.

Poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko: PRACOWNIK DS. PORZĄDKOWYCH.

Do głównych zadań należeć będzie:
  • utrzymanie czystości:
- w pomieszczeniach magazynowych,
- na hali oraz salce szkoleniowej,
- na terenie obiektu.

Od kandydata oczekujemy:
  • zaangażowania w zadania,
  • samodzielności, dokładności i skrupulatności,
  • dyspozycyjności,
  • uczciwości,
  • punktualności
  • dobrej organizacji pracy,
  • mile widziane prawo jazdy w celu wykonywania zakupów.
Nie wymagamy doświadczenia, ale oczywiściej jest ono mile widziane.

Oferujemy:
  • pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze,
  • wsparcie zgranego zespołu,
  • zatrudnienie na umowę o pracę / zlecenie / dzieło / własna działalność,
  • ubranie robocze,
  • narzędzia niezbędne do pracy.
Ogłoszenie kierujemy również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności jak i do emerytów.

W przypadku zainteresowania napisz na: [ukryte] .

Aktualizacja: 15.05.2023