Konsultant ds. Rozwiązań Technicznych - zdobądź doświadczenie!

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: BIURO/TECH/GDY

Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) obecnie poszukuje dla jednego z  klientów  osób na stanowisko:

Pracownik ds. Rozwiązań Technicznych

Lokalizacja: Gdynia Redłowo

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie!!
  • Płatne szkolenie
  • Świetną lokalizację (3 min od stacji SKM Gdynia Redłowo)
  • Nowoczesne środowisko pracy.
  • Młody zespół.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w trakcie szkolenia, następnie jest możliwość pracy na pół etatu
  • Zatrudnienie bez pośrednictwa agencji.
Obowiązki:
  • Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń obsługowych i reklamacji.
  • Telefoniczne przyjmowanie zgłoszeń usterek i awarii.
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych.
  • Aktualizacja danych kontaktowych klientów.
  • Pozyskiwanie zgód marketingowych.
Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
  • Mile widziana umiejętność usuwania podstawowych problemów technicznych w środowisku Windows, konfiguracji urządzeń podłączanych do internetu.
  • Dodatkowym atutem będzie ogólna znajomość zagadnień związanych z TVK ( DTV, BVD, telefon, internet)
Zainteresowane osoby zachęcamy do wysyłania CV na adres: g...@recre... Wyświetl e-mail z zaznaczeniem numeru ref: TECH/18/GDY.

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez  Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.V.
INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH
  1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: Al. Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk)

  1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO)
  2. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.
  4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Pośrednictwo / agencja pracy
Adres
Gdynia Redłowo
Al. Zwycięstwa
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61168391
  • Data wyróżnienia: 26 lipca 2018
  • Data wprowadzenia: 25 stycznia 2018
  • Aktualizacja: 19 lipca 2018
  • Wyświetleń: 4 868
  • Wyświetleń na liście: 550 617